Звягель одержал волевую победу над тернопольской Нивой

Клуб Першої ліги Звягель здобув у спарингу вольову перемогу над тернопільскою Нивою (3:1).

У сильну спеку (понад +32 градуси) футболісти Звягеля пропустили перший гол від Галадея, хоча за дві хвилини до цього від голу Блізніченка тернополян врятувала лише поперечина. Ближче до завершення першого тайму Звягель вирівняв гру та заробив право на пенальті, який впевнено реалізував Кисленко.

У другому таймі підопічні Юрія Вірта схилили гру на власну користь, а наслідком цього став гол Андрія Нестерова. Звягель після цього не раз могли збільшувати перевагу в рахунку, і таки зробили це уже в компенсований арбітром час, коли крапку у матчі поставив потенційний новачок клубу Мар’ян Мисик (3:1).

Товариський матч, 10 липня. Тернопіль

Нива Тернопіль – Звягель – 1:3

Голи: Галадей, 13 – Кисленко, 38 (пен), Нестеров, 63, Мисик, 90+3.

Нива Тернопіль (старт): Жупанський, Капустян, Токар, Демчук, Паламарчук, Дорошенко, Козак, Кицун, Голуб, Бей, Галадей