Карпаты разошлись миром в спарринге с Агробизнесом

У середу, 10 липня, львівські Карпати провели контрольний поєдинок проти Агробізнесу. Матч завершився внічию 1:1.

Нестерпна спека заважала командам демонструвати динамічний футбол. Першу небезпеку в матчі створили зелено-білі. Ян Костенко заробив небезпечний штрафний на підступах до карного майданчика, який взявся виконувати Денис Мірошніченко. Втім, удар від латераля пролетів значно вище воріт. На 11-й хвилині Артур Шах отримав передачу на лінії штрафного та пробив – захисник Агробізнесу вчасно заблокував постріл.

Карпатівці повністю володіли ініціативою та відкрили рахунок на 24-й хвилині. Владислав Бабогло розрізною передачею знайшов Ореста Кузика, котрий віддав на Шаха. Артур обробив мʼяч та другим дотиком потужно пробив з дальньої дистанції у кут воріт Романа Підківки – 1:0.

Та підопічні Олександра Чижевського доволі швидко відновили паритет. Іван Гаврушко виконав простріл з правого флангу на дальню стійку, де перебував Даниїл Волков, котрий не залишив шансів Олександру Ільющенкову. На 39-й хвилині Кузик у штрафному майданчику обігрався з Євгеном Підлепенцем та небезпечно пробив – на заваді став захисник гостей, який перевів мʼяч на кутовий. Можливість відзначитись з цього кутового отримав Володимир Адамюк, який відгукнувся на подачу від Пабло Альвареса – м’яч після удару головою пролетів повз ворота.

На 48-й хвилині Іґор Невес втратив чудову нагоду вивести свою команду вперед. Форвард скористався помилкою захисника та прицільно пробив у ближній кут, проте Підківка надійно зіграв на лінії, виконавши ефектний сейв. На 58-й хвилині Альварес обвідним ударом намагався відзначитись у другому матчі поспіль, але голкіпер Агробізнесу вкотре нівелював загрозу. Згодом Адамюк змарнував непоганий момент, пробивши повз ворота після подачі Мірошніченка зі штрафного.

Стеніо, який зʼявився на полі у середині другого тайму, намагався брати ініціативу на себе та загострювати атаки. Завдяки цій активності бразилець на 88-й хвилині ледь не відзначився голом у дебютному матчі. Новачок Карпат змістився з флангу та сильно пробив у ближній кут. Проте Підківка знову витягнув мʼяч з нижнього кута.